آموزش پتینه و محصولات هنری, دسته‌بندی نشده, رنگ آکریلیک, رنگ سفید, رنگ سفید داخل ساختمان, رنگ سفید نما, رنگ هنری, کاتالوگ رنگ, محصولات

رنگ آکریلیک

رنگ آکریلیک

رنگ آکریلیک

رنگی

شیمیایی که با خواص دوام و درخشندگیش نخست در صنعت اتوموبیل سازی به کار رفت و اخیراً نیز در انواع نقاشی‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌است.

رزین‌های آکریلیک

به دو دسته پایه حلال نفتی و حلال آب تقسیم می‌شوند. خصوصاً آن دسته که به آسانی در آب حل می‌شود، زود خشک می‌شود و سطحی سخت و آسیب‌ناپذیر به وجود می‌آورد، گرچه باید افزود فاقد خواص ظرافت پذیری و عمق و جلای رنگ روغن یا آکرلیک پایه حلالی است.

رنگ‌های اکریلیک

بسیار متنوع هستند و برای ایجاد بافت در سطوح مناسبند چون غلظت بالایی دارند و به سرعت خشک می‌شوند. رنگ اکریلیک انعطاف‌پذیر است و به همین علت روی تمام سطوح از جمله مدل‌های خمیر کاغذ پارچه و کفش قابل استفاده است.

رنگ آکریلیک

پایه آب نسل جدید از رنگ‌های ساختمانی می‌باشند که با توجه به مسائل زیست‌محیطی و عدم استفاده از حلال‌های آلی و مواد مضر کاربردی این نوع رنگ‌ها روبه افزایش است.

بطوریکه به تدریج جایگزین مناسبی برای رنگ‌های روغنی الکیدی می‌باشند.

رنگ ترافیک

که عموماً برای خط کشی خیابان‌ها استفاده می‌شود هم از رزین آکریلیک پایه حلالی استفاده می‌شود .

این محصول

در سه نوع مات نیمه مات و براق تولید می‌شود.و نوع مات آن از همه خاصیتهای ممکن برخوردار نیست از جمله قابلیت شستشو بودن و استحکام . منبع

نقاشی

یکی از محبوب ترین پروژه های DIY ( خود اجرایی رنگ ساختمان ) برای صاحبان خانه و اجاره کنندگان است.

یک رنگ ساده رنگ می تواند یک اتاق خسته کننده را به فضای ایده آل شما تبدیل کند. با این حال ، تمام وقت خود را به فکر رنگ نگذارید ، نوع رنگ نیز به همان اندازه مهم است و می تواند کلیدی در ماندگاری رنگ جدید شما باشد.

از لاتکس و رنگ های روغنی گرفته تا آسترها و براق ها ، همه چیزهایی را که باید قبل از شروع نقاشی بدانید پیدا کردیم.

رنگ

ترکیبی از چهار ماده اساسی است: رنگدانه ها ، رزین ها ، حلال ها و مواد افزودنی.

رنگدانه رنگ است ،

رزین چسب یا چسب است و حلال حامل است که همه آن را مایع کرده و با خشک شدن رنگ تبخیر می شود. مواد افزودنی همچنین ویژگی های عملکردی خاصی مانند خواص مسدود کردن لکه یا قارچ کشیدن را ایجاد می کنند.

رنگ مبتنی بر آب

رنگ پایه آب که به آن لاتکس نیز گفته می شود ، متداول ترین نوع رنگ برای مصارف خانگی است.

این رنگ با خشک شدن سریع با آب و صابون تمیز می شود ( بستگی به اجرای صحیح ) ، از نظر محیط زیست مسئول است و عملکرد عالی دارد.

رنگ لاتکس

همچنین به دلیل انعطاف پذیری در مقاومت در برابر حرکت و توانایی جلوگیری از ورود کپک و رطوبت به خانه شما مشهور است.

در بسیاری از رنگ ها و براق ها ، شما می توانید تقریباً در هر خانه از رنگ های بیرونی و تزئینی گرفته تا دیوارهای داخلی و کارهای چوبی از رنگ پایه آب استفاده کنید.

رنگ های آکریلیک

رنگ هنری

نویسنده :

فروشگاه رنگ عتیق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *