آموزش پتینه و محصولات هنری, دسته‌بندی نشده, لوازم پتینه, لوازم شمع سازی, وسایل شمع سازی

پارافین شمع سازی

پارافین شمع سازی

پارافین شمع سازی

 

وقتی بیشتر مردم به موم فکر می کنند ، به هر شکلی ، مومی که عموماً فکر می کنند ، یک موم پارافین است.

این یکی از موم های فراوان و چند منظوره است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. یک محصول جانبی از فرآیند تصفیه روغن خام ، به شکل خام ، یک ماده جامد سفید ، بی بو ، بی مزه و “مومی” است که دارای نقطه ذوب معمولی بین 110 تا 150 درجه فارنهایت است و گرچه بسیار بی اثر است ، اما خوب می سوزد.

پارافین چه نوع شمعی ایجاد می کند؟

تقریباً هر نوع شمع را می توانید با واکس پارافین درست کنید. نقطه ذوب تعیین کننده اصلی نوع شمعی است که می توانید با آن درست کنید.

  • از پارافین با نقطه ذوب پایین (کمتر از 130 درجه فارنهایت) برای شمع های ظرفی در شیشه ها ، فنجان ها یا لیوان ها استفاده می شود.
  • پارافین نقطه ذوب متوسط (130 تا 150 درجه فارنهایت) برای شمع هایی که باید خود بخود بمانند مانند نذورات ، ستون ها و دیگر شمع های قالب زده استفاده می شود.
  • از موم با ذوب زیاد (بیش از 150 درجه فارنهایت) برای کاربردهای تخصصی تر مانند پوسته های شمع طوفان ، استفاده بیش از حد و سایر کاربردها
پارافین در چه بسته بندی هایی قابل تهیه هستند ؟

 بسیاری از افراد موم پارافین را برای تهیه به فروشگاه های لوازم تحریر مراجعه میکردند اما فروشگاه های لوازم هنری جایگزین این کار شدن اند ،

موم شمع پارافین معمولاً  به صورت تخته ای فروخته می شود. همچنین  که موم پارافین را به صورت پالت تخته ای و یا کیلویی می فروشند. وزن و ذوب کردن آن بسیار آسان است.

امیدوارم اطلاعاتی که برای شمع سازی در این صفحات میزاریم کاربردی باشد.

نویسنده : فروشگاه رنگ عتیق

پارافین شمع سازی

لوازم شمع سازی

وسایل شمع سازی

اسپری کیلر

نوشته های مشابه